אודות רפאל חביב

אז מי אני ולמה כדאי לכם לבחור דווקא את שירותי הר הביטוח שלי על פני סוכני ביטוח אחרים?

שירות מקצועי וניסיון

התחום הפנסיוני והביטוחי ידוע כמורכב וכזה שרוב אזרחי ישראל נמנעים מלעסוק בו. בדיוק בגלל זה אתם צריכים סוכן ביטוח פנסיוני שיוכל לטפל בכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר, כזה שיהיה איש האמון שלכם. שירות ברמה גבוהה ואמינות היא נר לרגליי ויעידו על כך לקוחותיי הרבים בהמשך העמוד.

הצעת מחיר משתלמת

אני סוכן ביטוח אשר עובד עם חברות הביטוח הגדולות ביותר בשוק ועם מגוון גופים פיננסים, תוך כדי שאני משתמש בכלים טכנולוגיים מתקדמים לצורך השוואת מחירים, מה שמבטיח לכם לא רק קבלת שירות אמין ומקצועי אלא גם את הצעת המחיר הטובה והמשתלמת ביותר בשוק.

יחס אישי ואחראי

אני לא סוכן ביטוח שכיר אשר עובד בסוכנות ביטוח – לכן אצלי אתם לא נופלים בין הכיסאות, והטיפול בכם לא עובר מנציג לנציג, שלא אכפת להם ממכם באופן אישי. כאן מדובר בעסק שלי, לכן כל לקוח מקבל את מלוא תשומת הלב, אני לוקח אחריות אישית על הטיפול בענייניו וניתן לפנות אלי בכל עת לכל בעיה או שאלה.

הסיפור שלי

שמי רפאל חביב, אני בן 39 ומתגורר באזור השרון. בעל תואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) מהאוניברסיטה הפתוחה, ובעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת ת"א.

בעברי הייתי מנהל תיקים ויועץ השקעות בבנק, אך משנת 2007 עברתי לעסוק בתחום הפנסיוני והפיננסי.

כיום אני סוכן ביטוח פנסיוני העוסק בתחומי הפנסיה, הפיננסים וביטוחי הפרט. אני משתייך לקבוצת סוכנים בשם קומפליט, המאפשרת לי תמיכה, הכוונה והתנהלות כחלק מקבוצה, אל מול חברות הביטוח.

כשאני מתחיל לעבוד עם לקוח, אני מסתכל עליו כמכלול ובונה לו תכנית הנותנת לו מענה ל-3 מצבים בחיים שאחד מהם בטוח יגיע אליו – חיים ארוכים, חיים קצרים וחיים שאינם חיים.

כמובן שכולנו מייחלים ורוצים חיים ארוכים וכולנו דואגים לפנסיה, אך עליכם להיות מוכנים גם לגרוע מכל ולמצבים פחות נעימים בחיים כמו אובדן כושר עבודה, סיעוד, תאונות ועוד.

אני מגיע לפגישת עבודה אצל כל לקוח לאחר שאני מבצע בדיקה מקיפה על תיק הפנסיה והביטוח שלו כך שאני יודע לתת ללקוח תמונה מלאה על מה בדיוק הוא משלם, על החסכונות שלו וההגנות הביטוחיות הקיימות. לאחר שאני פורס בפני הלקוח הכל, אני בונה לו תכנית שתספק את ההגנה המקסימלית ושתתאים ללקוח כמו כפפה ליד.8

לקוחות מספרים עלי:
נעמי שוב רביב
קרא עוד
רפאל סוכן אמין מאוד, חרוץ, וניתן לסמוך עליו שיעשה את כל הנדרש בעת הצורך! ממש בימים אלה, עזר לי לקבל כספים שהגיעו לי מחברת ביטוח - עקב גביה מיותרת...
אריאלה ברזילי
קרא עוד
אבי ואני ממליצים על רפאל כאיש מקצוע, עם מוטיבציה גבוהה לחקור ולסייע ללקוחות לאתר את המענים הנכונים והמותאמים להם. נהנינו מהשירות ובטוחים בכישוריו להמשיך ולדאוג לנו.
ציפי ודוד וורמברנד
קרא עוד
לכל המעוניין, אנחנו יכולים לבשר שלאחר לבטים ובחינת נושא הביטוחים, הגענו לסוכן שהוא מעל ומעבר, עושה עבודתו נאמנה ואפשר לסמוך עליו. אנחנו ממליצים בחום רב.