המלצות מלקוחות

אני מזמין אתכם לקרוא בעמוד הבא על מה שיש ללקוחות שלי לספר עלי, על שירותיי ועל איך עזרתי למאות אנשים לחסוך כספים מיותרים ולקבל כספים שמגיע אליהם מחברות הביטוח!
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
את רפאל הכרתי רק לאחרונה ולאחר שתי פגישות, החלטתי שהוא יהיה האדם שמטפל לי בכספים הפנסיוניים, הפיננסיים והביטוחים והשאלה היא למה? כאדם בן 55 שכבר פגש כמה אנשים בחייו, אני יודע שמילת המפתח היא אמון וזה מה שמצאתי אצל רפאל. עם הזמן, גיליתי שגם המקצועיות לא זרה לו. ממליץ בחום לפגוש אותו ולהשוות אותו אל מול אנשים אחרים.
דודי רונן
כפר סבא
5/5
הגענו לרפאל מתוך מטרה למצוא אלטרנטיבה טובה להשקעה כספית וזאת לאחר שבדקנו בבנקים שלא נתנו מענה להשקעה והעבירו אותנו אל בנקאיים טלפוניים. רפאל, בדק את הצרכים שלנו מבחינת אופק השקעה, הציעה אלטרנטיבות שונות והתאים לנו את פוליסת החיסכון המתאימה ביותר לרמת הסיכון וטווח ההשקעה שהגדרנו. רפאל חביב, כשמו כן הוא שירותי מאד, נותן מענה לכל שאלה ובעיה גם לאחר פתיחת הפוליסה והעברת הכספים, עוקב, מעדכן מיידע ובעיקר - הוא מקצוען!
ג'וני וייס
הרצליה
5/5
את רפאל הכרתי עוד מהתקופה שעבד כבנקאי באילת. ומבחינתי היה זה טבעי שהוא האדם שאליו אפנה כשהייתי זקוקה ליעוץ פיננסי. אמנם אני גרה באילת והוא כבר עזב את תחום הבנקאות ועזב את אילת אבל הוא הכתובת הראשונה שעלתה לי בראש. הייתי זקוקה ליעוץ פיננסי והוא היה הכתובת הראשונה שעלתה בראשי. הורי נפטרו והורישו לי ולאחותי סכום כסף ורפאל סייע לי ביעוץ לגבי הסכום שירשתי ובאותה הזדמנות גם סייע באירגון וסדר הביטוחים השונים שהיו לי. מאוחר יותר כאשר עמדתי לצאת לפנסייה שוב פניתי אליו ובקשתי ממנו לסייע לי בנוגע לכספים שאקבל וגם כאן קיבלתי ממנו הכוונה ויעוץ וליווי יוצא מגדר הרגיל בתחום הזה. אני מרגישה מאוד בטוחה בפניות שלי אליו הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אנושית. גם כאשר התחום שאני מבקשת סיוע זה לא תחום התמחות שלו הוא עוזר ומסייע ומוצא עבורי את הפתרון הטוב ביותר שיתאים לי. למרות שאני גרה באילת והוא נמצא במרכז הארץ, אנחנו מצליחים לתאם פגישות ביננו ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת המרחק הגאוגרפי בכלל לא מורגש. לי ברור היום כשאני כבר בפנסיה שאני לא עושה שום צעד כלכלי ללא התייעצות עם רפאל!
מלי פישמן
אילת
5/5
לכל המעוניין, אנחנו יכולים לבשר שלאחר לבטים ובחינת נושא הביטוחים, הגענו לסוכן שהוא מעל ומעבר, עושה עבודתו נאמנה ואפשר לסמוך עליו. אנחנו ממליצים בחום רב.
ציפי ודוד וורמברנד
מודיעין