לפני שמשרד האוצר השיקו את הממשק המצוין הזה, חברות ביטוח ובתי השקעות רבים נהנו מהעובדה שאנשים רבים שכחו מהכסף ולא דרשו אותו, כך שהם למעשה גם גזרו דמי ניהול והם גם נהנים מהכסף שהפקדתם מבלי שתדעו עליו בכלל.

בעזרת הר הכסף, אתם לא צריכים להפוך את הבית או את חשבון האימייל שלכם בעקבות חשבונות אבודים או משכורות שקיבלתם, אלא פשוט להיכנס לאתר של הכלי הזה מטעם משרד האוצר, בעל ממשק ידידותי מאוד למשתמש, שעוזר בקלות לשלוף את כל המידע שיש על החסכונות שלכם בלחיצת כפתור אחת.

היתרון של הכלי הוא שהוא חינמי ונותן מידע ראשוני חשוב על כספים שכנראה שכחתם מהם, אך החיסרון בו הוא שלא תמצאו בו כספים פנסיונים שאתם מפרישים, כך שהמידע שתמצאו בו הוא לא מקיף ולא נותן פירוט על דברים חשובים כמו כמה כסף צברתם בכל תכנית, האם אפשר למשוך אותו מבלי לשלם תשלום מס ועוד.

בדיוק כאן סוכן ביטוח פנסיוני כמוני נכנס לתמונה, ודואג להביא לכם תמונה מלאה עם שירותי בדיקת התיק הביטוחי והפנסיוני ובניית תכנית אישית המותאמת לכם כמו כפפה ליד.

ככה תוכלו לבדוק ולהוזיל את הביטוח שלכם באופן יסודי ויעיל, ובכך לחסוך כסף רב בעזרת הבדיקה היסודית שאעשה עבורכם.

הר הביטוח – איך עושים ואיך זה עובד?

עוד כלי של משרד האוצר שבא לעשות לנו חיים קלים ופשוטים יותר במציאת הביטוחים שלנו. ממש כמו שהר הכסף עוזר לנו למצוא כסף אבוד ונשכח, הר הביטוח עוזר לנו למצוא ביטוחים שונים ומגוונים שעשינו החל מביטוח רכב ודירה ועד ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים ועוד.

גם כאן מדובר על כלי חינמי ויעיל שחוסך לנו זמן רב בחיפוש אחר מסמכים ומיילים, לאור העובדה שהוא מעניק לנו מיד לאחר שהזנו את הפרטים שלנו, את כל רשימת הביטוחים שיש לנו המפוזרים בחברות הביטוח השונות, וכך אפשר למנוע כפילויות של ביטוח ולחסוך כסף.

אך בדומה להר הכסף, החסרון של הכלי הוא שהוא לא אומר לנו כמה אנחנו באמת משלמים כל חודש ולא מקבלים מידע מפורט, מה שמצריך גם כאן התערבות של סוכן ביטוח פנסיוני מומלץ שיבדוק את התיק שלכם ויתפור לכם תכנית אישית בהתאם לצרכים שלכם.

צרו איתי קשר עוד היום לקבלת שירות אישי ומקצוע ע"פ הר הביטוח והר הכסף!

לאחר שסיימתם לקרוא את המדריך מה ההבדל בין הר הביטוח להר הכסף, אתם בטח מבינים שעליכם לפנות לסוכן מקצועי שיהיה איש האמון שלכם בכל הנוגע לתיק הפנסיה והביטוח, קופת גמל להשקעה ועוד.

ליצירת קשר אל תהססו להתקשר אלי עוד היום למספר הפלאפון האישי והישיר שלי 050-8385533 ואשמח לצרף אתכם לשורת לקוחותיי המרוצים שגם חוסכים כסף, גם משלמים מינימום וגם מקבלים את המקסימום!

מעדיפים שאחזור אליכם? כתבו לי לאימייל refael@haviv-pen-ins.com או מלאו את הטופס בעמוד צור קשר ואחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות.

אל תשכחו לעשות לי לייק בעמוד הפייסבוק ולהמשיך לעקוב אחרי גם לאחר יציאתכם מהאתר!

למידע נוסף על שירותיי ועל עולם הביטוח והפנסיה היכנסו לבלוג שלי.